IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Format
ja: フォーマット

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Behavior
ja: 動作

en: color
ja: カラー

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている
