IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn
