IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Format
ps: بڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
