IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Format
pt: Formato

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Rotation
pt: Rotação

en: Behavior
pt: Comportamento

en: color
pt: cor

en: Linked to content
pt: Linkado ao conteúdo

en: Region: @region
pt: Região: @region
