IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: color
ro: culoare

en: Linked to content
ro: Legat de conținut
