IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Format
ru: Формат

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Quality
ru: Качество

en: Rotation
ru: Вращение

en: Behavior
ru: Поведение

en: color
ru: цвет

en: All Images
ru: Все изображения

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Static image
ru: Статическое изображение

en: Region: @region
ru: Регион: @region
