IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Format
sk: Formát

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Behavior
sk: Správanie

en: color
sk: farba

en: All Images
sk: Všetky obrázky

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Format: @format
sk: Formát: @format
