IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Format
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: color
th: สี
