IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Format
vi: Định dạng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: color
vi: màu

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung
