IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Yes
ca: Sí

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut
