IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Format
cy: Fformat

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: color
cy: lliw

en: All Images
cy: Holl ddelweddau
