IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Format
eu: Formatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: color
eu: kolorea

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua
