IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Quality
fa: کیفیت

en: Behavior
fa: رفتار

en: color
fa: رنگ

en: All Images
fa: همه تصاویر

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا
