IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Format
he: פורמט

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Behavior
he: התנהגות

en: color
he: צבע
