IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: color
km: ពណ៌

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា
