IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>

en: color
kn: ಬಣ್ಣ

en: All Images
kn: ಎಲ್ಲಾ ಚಿತ್ರಗಳು
