IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Format
lt: Formatas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: color
lt: spalva

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu
