IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Format
lv: Formāts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Rotation
lv: Rotācija

en: color
lv: krāsa

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu
