IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Format
mn: Бүтэц

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
