IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Format
mr: रचना

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
