IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Format
nl: Opmaak

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Rotation
nl: Rotatie

en: Behavior
nl: Gedrag

en: color
nl: kleur

en: All Images
nl: Alle afbeeldingen

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format

en: Region: @region
nl: Regio: @region
