IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Quality
pl: Jakość

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: color
pl: kolor

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Static image
pl: Statyczny obraz
