IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Behavior
sv: Beteende

en: color
sv: färg

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll
