IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: color
ug: رەڭ
