Illuminati (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Help
bs: Pomoć

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
