Illuminati (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: You are here
cs: Jste zde

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
