Illuminati (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Branding
et: Kaubamärk
