Illuminati (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
