Illuminati (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: First Sidebar
fr: Première barre latérale

en: Search...
fr: Chercher...

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
