Illuminati (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Search...
he: חיפוש...

en: Highlighted
he: מובלט

en: Branding
he: מיתוג
