Illuminati (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
