Illuminati (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Highlighted
hr: Istaknuto
