Illuminati (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Search...
hu: Keresés...

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Branding
hu: Márkázás
