Illuminati (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: You are here
ja: 現在地

en: Highlighted
ja: ハイライト
