Illuminati (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Highlighted
lv: Izgaismots
