Illuminati (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
