Illuminati (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Highlighted
ro: Evidențiat
