Illuminati (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
