Illuminati (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Search...
vi: Tìm kiếm...

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Branding
vi: Thương hiệu
