Illuminati (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar
