Illuminati (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Branding
ar: العلامة التجارية
