Illuminati (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et
