Illuminati (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: You are here
bg: Вие сте тук
