Illuminati (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Search...
ca: Cerca...

en: Highlighted
ca: Destacat
