Illuminati (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: You are here
da: Du er her

en: Highlighted
da: Fremhævet
