Illuminati (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
