Illuminati (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: You are here
fi: Olet täällä

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Branding
fi: Brändäys
