Illuminati (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Highlighted
gl: Resaltado
