Illuminati (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: You are here
id: Anda di sini
