Illuminati (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene
